News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

Licenta

Started by Realservinstal, May 05, 2021, 08:18 AM

Previous topic - Next topic

Realservinstal

Buna ziua!
Care este pretul pentru licenta programului? Multumesc.

Serghei

Bună ziua,

Costul este 99 RON, fara TVA.

Licența acoperă un an de update-uri gratuite. Dacă după un an nu mai faceți update la noile versiuni, licența rămane valabilă nelimitat.
Concret, licența trebuie reînnoită anual doar daca doriți să aveți mereu ultima versiune de program, altfel nu.

Licența se emite per societate, indiferent de numărul de calculatoare.

Ce opțiuni vă oferă licența:

1) Nu mai apare textul "Document emis cu programul gratuit IceFact"
2) Beneficiați de suport tehnic telefon și prin TeamViewer/AnyDesk timp de un an
3) Puteți prelua datele beneficiarilor direct de pe site-ul Ministerului Finanțelor, pe baza CUI-ul beneficiarului.
4) Puteți exporta un număr nelimitat de facturi în programul de contabilitate SAGA

Dacă sunteți de acord cu condițiile trimiteți datele societații dvs prin formularul de contact și veți primi prin email factura proformă.

ONIV

Bună ziua,
Folosesc cu drag softul IceFact de mulți ani, versiunea free. Ieri am achitat cu cardul plata pentru licență însă nu am primit până acum pe e-mail nimic. Cei de la bancă mi-au confirmat că tranzacția este ok iar acum chiar nu știu cum să procedez, mai ales că, citind detaliile de pe site, la plata cu cardul se preciza că licența se transmite rapid pe email.
Vă mulțumesc!