eroare conectare min finante

Started by cgolgot, Feb 03, 2010, 09:15 AM

Previous topic - Next topic

cgolgot

de 3 zile nu se poate conecta la min de finante ca sa isi caute firmele in baza de date.ce pot sa fac?

Serghei

Cei de la mfinante tot schimba link-ul la baza lor de date. Am corectat acum, ar trebui sa mearga.
Daca mai apar erori de conectare, va rugam sa ne contactati. Multumim.

kisslevente

Se pare ca iar cei de la finante se joaca iar pe site ! :'(
acum cand dau cautare dupa CUI nu imi da nici o eroare , dar nici nu apare nimic in campuri...
Se poate remedia ? :-[

Serghei

Aparent a fost o problema de moment, din cate vad acum functioneaza corect.

Gheghe

Buna, nu merge din nou conectare cu mfinante (super bun program, eu am cumparat unul de gestiune firma transport cu 35000 lei si icefact este mult mai bun bineinteles la pagina de facturare :) )

Serghei

Este picat de la ei, sa speram ca il vor repara.

cristian1968

Din nou nu se conecteaza la site-ul mfinante.
De cateva zile se intampla asta.
Puteti rezolva cumva ??

Serghei

Au introdus cod de validare (captcha). O sa dureze cam o sa saptamana sa lansam o noua de versiune de IceFact, cu suport pt captcha.

cristian1968

Buna ziua,
Inca nu aveti vesti bune legate de rezolvarea problemei ??

Serghei

Inca nu, mai dureaza cateva zile.

cristian1968

Buna ziua,
Inca nu ati reusit sa rezolvati problema ??

Serghei

Se lucreaza. Dar din cauza modificarilor frecvente al mfinante.ro (care solicita mult timp pentru adaptare) am decis ca optiunea de cautare sa fie disponibila numai in versiunea platita a IceFact.

Serghei

Versiune 1.0.2 a reparat problema cu mfinante.ro. Totusi, deoarece site-ul ministerului se schimba mereu si suntem nevoiti sa alocam mult timp pentru rezolvarea problemelor, aceasta optiune va putea fi utilizata doar in versiunea platita a IceFact.